O nas

O nas


Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na polskim rynku od 1992 roku. W 2016 roku wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i otworzyliśmy STUDIO OŚWIETLENIA DEKORACYJNEGO. Jest to nowoczesne i stylowe miejsce, w którym główną rolę odgrywa światło, które nie tylko oświetla pomieszczenie ale również je tworzy.

Oświetlenie to nasza pasja już od wielu lat! Oferujemy stylowe oświetlenie do każdego wnętrza – nowoczesne, eleganckie i klasyczne a dzięki naszej wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami artykułów oświetleniowych, możemy zaoferować Państwu indywidualne i innowacyjne rozwiązania w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy architektów, specjalnie wydzielone i przygotowane miejsce będzie stwarzało odpowiedni klimat dla owocnej współpracy.

Nasza wykwalifikowana kadra doradzi i dobierze oprawy zgodnie z życzeniem klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NASZA HISTORIA

1992 -
Rozpoczęcie działalności rodzinnej firmy

Elwat Sławomir Didenkow - to przedsiębiorstwo zaopatrzeniowe, które od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych.

2006 -

Udziałowiec Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych ELMEGA

Firma Rodzinna od 2006 roku jest udziałowcem ogólnopolskiej grupy zakupowej - Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych ELMEGA, która aktualnie zrzesza 14 hurtowni elektrotechnicznych.

2016 -

Członek Unii Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS

Od 1 stycznia 2016 roku Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe ELWAT Sławomir Didenkow należy do Unii Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS. Grupa zrzesza 33 firmy zajmujące się sprzedażą hurtową artykułów elektrycznych.

2016 -

Sprzedaż internetowa

W (data) przedsiębiorstwo wyszło naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozpoczęło sprzedaż internetową. W ofercie sklepu internetowego znajduje się szeroki asortyment produktów oświetleniowych renomowanych producentów.